Propellerhead Balance

Propellerhead Balance

DO 7 DNÍ

Externý USB audio prevodník s programom Reason Essentials. Dva linkové / nástrojové / mikrofónne vstupy s fantómovým napájaním, dva linkové výstupy. V balení je plná verzia Reason Essentials.

299 € s DPH

Výrobca: Propellerhead

Balance vďaka nekompromisnej kvalite znie a funguje tak dobre, ako vyzerá. Všetky nudné veci ako kalibráciu, nastavenie alebo inštaláciu si zobrala na starosť firma Propellerhead. Vďaka tomu sa vy môžete sa sústrediť na zábavu a tvorbu hudby. So štyrmi vstupmi pre všetky vaše zariadenia a nástroje a dvoma výstupmi máte vždy to správne pripojenie okamžite k dispozícii na nahrávanie. Balenie obsahuje plnú verziu programu Reason Essentials v hodnote 99€!

Integrované prostredie pre hudobné nahrávky
Balance je dokonale integrovaný s Reason Essentials. S funkciou Clip Safe už nikdy nestratíte správny záznam kvôli skreslenému zvuku a nebudete musieť nahrávať znova. Big meter je tak veľký a prehľadný, že môžete naladiť gitaru a nastaviť úrovne aj z druhého konca miestnosti. Balance môžete používať aj s inými audio aplikáciami alebo dokonca aj iTunes ™. Balance jednoducho spolupracuje so všetkým.

Rýchly kontakt :

Telefonické objednávky:

0918 / 70 80 70
032 / 7445 133
032 / 7443 844
Otváracie hodiny:
7:30 - 15:00 pondelok - piatok
Sídlo firmy:
Casallia Slovakia s.r.o.
Súvoz 802
91101 Trenčín
Kamenná predajňa :
Obchodná pasáž
HM TESCO
Trenčín
Kamenná predajňa je zrušená k 30.9.2019, reklamácie a predaj na vyššie uvedených kontaktoch

 

Prihlásenie