PSR-E463 - kláves Yamaha

PSR-E463 - kláves Yamaha

SKLADOM NOVINKA

Študentský výučbový kláves PSR-E463 s dynamickou klaviatúrou. Nástupca veľmi populárneho modelu PSR-E453. Vlajková loď pre všetkých začiatočníkov v čiernom vzhľade, vrátane napájacieho adaptéra. Všestranný kláves s množstvom realistických zvukov a doprovodov, s pokročilými možnosťami pripojenia, samplovanie aj USB nahrávanie.

279 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Yamaha

 • 758 vysoko kvalitných zvukov, vrátane  realistických zvukov kategórie Sweet! a Cool!
 • 48 hlasová polyfónia
 • Funkcia Quick Sampling - 5 samplov (1 typu Key Follow + 4 typu One shot/Loop), maximálne 9,6 sekundy na jeden sampel
 • Funkcia Groove Creator - 35 groovov, 5 sekcií (4 main + 1 Musical Climax)
 • 235 automatických doprovodov
 • USB Audio rekordér - 80 minút (.wav)
 • Zosilňovače 2x 6W a 12 cm reproduktory s Bass Reflexom
 • Priraditeľné ovládače Live Control, DSP efekty a Pitch Bend
 • Samostatné audio výstupy L/R
 • Port USB TO DEVICE
 • Vstup AUX IN pre pripojenie prehrávača a hranie s obľúbenou hudbou /skladbou/
 • Funkcia Arpeggio
 • Zvuky z celého sveta pre širokú paletu hudobných žánrov

Dynamická klaviatúra

Yamaha PSR E463 ponúka klaviatúru typu Organ Style s 61 klávesami, 48 hlasou polyfóniou a dynamikou úderu.

dynamika

Quick Sampling - nekonečné zvukové možnosti

S klávesom Yamaha PSR E463 sa už nemusíte uspokojiť len s vstavanými zvukovými registramy. Vďaka ľahko  ovládateľnej funkcie Quick Sampling si môžete sami nasamplovať akékoľvek zvuky z externého audio zariadenia pripojeného do vstupu AUX IN.

sampler

 

Nástroj ponúka 3 typy samplingu - Normal, One shot a Loop. Uložiť do pamäte môžete celkom 5 typov audio samplov v dĺžke 9,6 s (16 bit, stereo, 44.1 kHz).

 

Live Control a další DJ funkce

Parametre jednotlivých zvukov môžete meniť priamo v reálnom čase pomocou dvojice otočných ovládačov Live Control - rovnako ako u analógových syntezátorov. Ovládať s nimi môžete okrem špeciálnych efektov, rezonancie a zvukových či štýlových filtrov aj funkciu CROSSFADE, teda prelínanie medzi internými zvukmi z klávesu a hudbou z externého audio zariadenia, pripojeného do vstupu AUX IN a tiež kontrolovať funkciu Melody Supressor, ktorá dokáže potlačiť hlasitosť hlavnej melódie alebo vokálu skladby prehrávanej z AUX zariadenia.

 

control

 

Funkcia Groove Creator vám umožní ovládať nástroj ako profi DJ, stačí si vybrať príslušný beat, pridať groove a párty môže začať.

Zvukové režimy

Kláves má funkciu rozdelenia klaviatúry SPLIT, funkciu DUAL, umožňujúcu navrstviť dva zvuky na seba, efekt Harmony, ktorý podľa hraného akordu pridáva harmonické tóny a funkciu ARPEGGIO, automaticky rozkladajúcu akordy do rytmických či harmonických fráz. Nástroj ponúka celkom 150 typov rôzných arpeggií.

MIDI

Kláves ponúka 30 šesťstopých vstavaných skladieb, s ktorými môžete hrať alebo sa ich učiť prostredníctvom prepracovaného výukového systému Yamaha.

K záznamu až 10 užívateľských MIDI skladieb slúží šesťistopý nahrávací sekvencér (5 Melody + 1 Style/Groove).

AUDIO

Pripojte do nástroja Yamaha PSR E463 svoj externý USB kľúč a  budete môcť prehrávať alebo nahrávať audio súbory vo formáte WAV (44.1. kHz, 16 bit stereo). Každá audio skladba môže byť dlhá až 80 minút.

usb

 

Možnosti pripojenia

Na zadnom paneli je konektor pre pripojenie napájacieho zdroja, porty USB to Host a USB to Device, AUX IN pre pripojenie externého audio prehrávača, sluchátkový výstup pre tiché cvičenie, vstup pre sustain pedál.

 

pripojenie

Balenie obsahuje nástroj, adaptér, stojan na noty,

Alternatívne produkty

Prihlásenie