Reason 7

Reason 7

DO 7 DNÍ

Celosvetovo obľubený hudobný program pre live multitrack nahrávanie, tvorbu a postprodukciu je teraz oveľa masívnejší a lepší ako kedykoľvek predtým. Je plne prirpravený spracovať vaše nápady a podporiť vašu kreativitu. Je to tak jednoduché: Máte Reason, máte všetko čo potrebujete k tvorbe.

349 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Propellerhead

  • Reason 7 obsahuje všetky funkcie známe z verzie 6.5 ako záznam do audio stôp, comp/take editor, Block composing, mixovaciu konzolu s ekvalizérom a dynamickými procesormi na každom kanáli, Line 6 efektové jednotky, master kompresor, hlasový procesor Neptune, Live Sampling, možnosť zoradiť viac rackov vedľa seba, efektové zariadenia Pulveriser, The Echo a Aligator s takmer nekonečnými možnosťami a taktiež podporu Rack Extension pluginov od externých firiem. Reason je samozrejme 64-bitový a verzia 7 teraz prináša dlho očakávané funkcie ako komunikáciu s externými hardvérovými zariadeniami cez (midi out - posielanie midi dát). Všetko čo ste vždy chceli mať je teraz v Reason verzii 7.

Pripravujeme pre Vás slovenské videonávody niektorých užitočných funkcií tohto softu, pre tých, ktorí rozumejú anglicky, odporúčame super spracované návody MacProVideo. Keby ste si nevedeli rady ako sa zaregistrovať a ako zakúpiť tieto manuály, kontaktujte nás, poradíme Vám, alebo to za Vás zariadime.

Nákupom cez tento link získavate automaticky 20% zľavu zo všetkých produktov.

Návody Reason

Prihlásenie