iGET SECURITY M4

SKLADOM

Inteligentný bezdrôtový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možnosťou ovládania vnútorných a vonkajších IP kamier, spínania riadených zásuviek 230V a ďalších viac než 20 typov príslušenstva. Disponuje množstvom logických a špeciálnych funkcií. Úplné ovládanie pomocou aplikácie pre Android a iOS. Ovládanie pomocou Android/iOS aplikácie je kompletne v slovenčine aj v češtine a ďalších jazykoch. Systém potrebuje pripojenie na internet, SIM karta slúži ako záložný zdroj informácie o poplachu v prípade výpadnu el. energie. Čítajte viac

Skladom

169 €

Výrobca: iGET

Popis

OBSAH BALENIA :

1x M4 – centrálna zabezpečovacia jednotka, zaisťuje riadenie všetkých bezdrôtových detektorov a príslušenstva a celú kontrolu systému. Komunikuje pomocou WiFi a Ethernet konektora, taktiež zasiela SMS o poplachu pomocou siete GSM.

1x M3P13v2 – bezdrôtová dotyková klávesnica s RFID čítačkou. Výdrž batérie až 6 mesiacov, adaptér v balení

1x M3P1 – bezdrôtový pohybový PIR detektor pre zabezpečenie miestnosti, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x M3P4 – bezdrôtový magnetický senzor pre zaistenie dverí / okien, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x M3P5 – diaľkové ovládanie (kľúčenka), pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

2x M3P22 – RFID čip pre priloženie k bezdrôtovej klávesnici M3P13v2, pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

2x Napájecí adaptér pre alarm M4 a klávesnicu M3P13v2.

1x Podrobný užívateľský návod v českom, slovenskom, anglickom, poľskom a maďarskom jazyku.

 

Základné rozdiely medzi M3 a M4

- M3 nepotrebuje k svojej činnosti internet /jedine ak chcete pripojiť aj kamery/, M4 potrebuje internetové pripojenie, teda M3 je vhodné tam, kde nie je internet, len prítomnosť GSM signálu

- M3 dokáže okrem SMS aj zavolať pri poplachu na číslo, M4 nie

- Pri výmene telefónu s aplikáciou pri M3 musíte namapovať všetky zariadenia do aplikácie odznova, M4-ka umožňuje vytvorenie iget účtu, kde sa toto nastavenie uloží a prihlásením menom a heslom máte nastavenie tak, ako predtým

 

iGET SECURITY M4

je ideálny pre zabezpečenie akýchkoľvek budov - domov, bytov, chát, kancelárií, ale tiež garáží, obchodov, skladov, úradov, apod. Jedná sa o bezdrôtový alarm s jednoduchou inštaláciou a ovládaním, ktorý váš dom nielen zabezpečí, ale môže diaľkovo alebo podľa časovača spúšťať elektrické spotrebiče pomocou riadených zásuviek a kdekoľvek je možné sledovať dianie pomocou IP kamier. V prípade poplachu alarm spustí nahrávanie na tejto kamere a ihneď video zdiela s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne. Všetky detektory sú bezdrôtové, väčšina napájaná batériami, hlavná jednotka je napájaná zo siete 230 V, ale má tiež vlastnú záložnú batériu s výdržou až 8 hod. Vďaka tomu je objekt neustále strážený aj pri výpadku elektrického prúdu. O výpadku el. energie odošle systém správu.

iGET SECURITY M4 návod na použitie

Aplikácia

Pre ovládanie je určená aplikácia volne dostupná na Google Play a iOS markete. Pomocou tejto aplikácie je možné vykonať prehľadne kompletné nastavenie, pridávanie detektorov, ovládať IP kamery, riadené zásuvky apod. Aplikácia je v českom , slovenskom jazyku a mnohých ďalších. Jedna aplikácia tak združuje nastavenie a ovládanie alarmu, IP kamery a riadené zásuvky, all-in-one.

Bezdrôtový prenos

Pre pripojenie detektorov k centrálnej jednotke nie je nutné ťahanie drôtov ani zložité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájané batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Centrálna jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocou ktorej môže zaslať správu o poplachu.
Bezdrôtové detektory majú dosah až 80 m, niektoré aj 200 m. Stačí len vložiť batérie, zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Aktivácia a deaktivácia alarmu je tak isto jednoduchá a rýchla, buď použitím bezdrôtovej kľúčenky, bezdrôtovej klávesnice, RFID čipu alebo mobilnej aplikácie. Odolná kľúčenka slúži ako diaľkový ovládač alarmu. Je možné aktivovať/deaktivovať alarm, zapnúť poplach, a zapnúť špeciálny režim Doma len na niektoré zóny.

Spôsob komunikácie alarmu s aplikáciou/telefónom

Alarm iGET SECURITY M4 je nutné pripojiť k sieti Internet. Automaticky komunikuje so serverom. Pripojenie M4 k Internetu je nutné a je možné ho realizovať pomocou WiFi pripojenia (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) alebo pomocou Ethernetového káblu s konektorom RJ45 (rýchlosť 10/100 Mb/s). Mobilný telefón užívateľa musí byť pripojený k Internetu kdekoľvek na svete pomocou dátového pripojenia alebo WiFi. Alarm tak dátovo komunikuje s mobilným telefónom. Alarm nie je možné k Internetu pripojiť pomocou dátového prenosu cez SIM kartu, ktorá je v alarme. GSM pripojenie SIM kartou je tu ako ďalšia/záložná voľba ako môže užívateľa alarm kontaktovať - zaslaním SMS o poplachu. Bezdrôtové IP kamery sú priamo napojené na vašu domácu WiFi sieť s pripojením k Internetu rovnako ako alarm M4.

Mnoho užívateľských účtov

Alarm iGET SECURITY M4 obsahuje 3 stupne užívateľských účtov. Najvyšší je „Administrátor", ten vykonáva všetky nastavenia a ovládania. Ďalší je „Užívateľ" – ten môže alarm ovládať, ale nemôže vykonávať nastavenia Môže aktivovať, deaktivovať, režim doma, SOS, pozerať online video z kamier, ovládať zásuvky apod.). Posledný Hosť, ten môže len ovládať tieto režimy: aktivovať/ deaktivovať/ režim doma/ SOS.

Rýchle zdielanie nastavenia a vytvorenia účtu

Ak chce administrátor pridať ďalšieho užívateľa, je to veľmi jednoduché. Stačí nainštalovať na ďalší mobilný telefón aplikáciu „iGET M4". Potom na prvom telefóne zobraziť QR kód pre zdieľanie a pomocou druhého telefónu v aplikácii naskenovať tento QR kód. Párovanie je týmto dokončené.

Široké portfólio ďalšieho príslušenstva a bezdrôtový prenos

Pre napojenie detektorov k centrálnej jednotke nie je nutné ťahanie drôtov ani zložité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájaná batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Bezdrôtové detektory majú dosah až 80 m, niektoré aj 200 m. Stačí len vložiť batérie, zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Akékoľvek príslušenstvo, ktoré je kompatibilné s alarmom iGET SECURITY M4 má označenie iGET SECURITY M3Px (kde "x" je číslo príslušenstva 1 až 99).

Ovládánie riadených zásuviek 230V

Súčásťou alarmu iGET SECURITY M4 nie je len zabezpečenie, ale tiež inteligentné riadenie domácnosti. Pomocou diaľkovo riadených zásuviek pre ovládanie jedného spotrebiča 230 V je možné ovládať osvetlenie, kúrenie, klimatizáciu apod. Zásuvka je zapojená do bežnej sieťovej zásuvky a do nej spotrebič /so zapnutým vypínačom/. Vzdialene ju môžete zapínať/vypínať, alebo nastaviť časovač alebo naviazať na niektorú funkciu.

IP kamery

K alarmu iGET SECURITY M4 je tiež možné pridanie bezdrôtových FullHD IP kamier iGET SECURITY M3P15v2 (vnútorná rotačná) a M3P18v2 (vonkajšia pevná), a HD M3P20v2 (vnútorná pevná). Na túto kameru je možné sa vždy pripojiť pomocou online dátového prenosu. Kamery sú pripojené pomocou WiFi k bezdrôtovej sieti.

Možnosť pomenovania zón/detektorov/ovládačov

iGET SECURITY M4 ponúka pomenovanie zón/detektorov a akéhokoľvek príslušenstva. Je možné zadať až 160 znakov. Toto je pohodlnejšie a prehľadnejšie než len vyberať z prednastavenej ponuky názvov miestností.

Ochrana proti sabotáži, odpojenie napájania

Akonáhle alarm zistí signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo, na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach. Pri odpojení alebo pripojení hlavného napájania alarmu 230 V užívateľa ihneď informuje pomocou aplikácie. Záložná batéria v alarme má výdrž až 8 hodín.

Vybitá batéria v detektore

Ak má detektor vybitú batériu, rozsvieti sa na danom detektore žltá/červená LED dióda. Užívateľ alarmu iGET SECURITY M4 však toto kontrolovať nemusí. Informáciu o vybitej batérii detektor odošle alarmu iGET SECURITY M4, ktorý o tomto informuje užívateľa pomocou aplikácie.

Hlavné parametre:

• Inteligentný bezdrôtový zabezpečovací systém s pripojením k Internetu pomocou WiFi a Ethernet konektora. Naviac pri poplachu zasiela SMS pomocou mobilnej GSM siete. Pozor: nedisponuje dátovým pripojením pomocou SIM karty.
• Ovláda vnútorné aj vonkajšie IP kamery, spína riadené zásuvky 230V a komunikuje s ďalšími viac ako 20 timi typmi bezdrôtového príslušenstva, označené ako M3Px.
• Podporuje pripojenie až 300 ks bezdrôtového príslušenstva.
• Aplikácia pre celkové riadenie a nastavenie systému je dostupná pre Android aj iOS markete a je k dispozícii v češtine, slovenčine a ďalších jazykoch.
• Alarm M4 tiež automaticky sťahuje a inštaluje najnovšie aktualizácie software/firmware zo servera, aby bol stále aktuálny.
• Ochrana proti sabotáži – akonáhle alarm zistí signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach.
• Informuje o stave/poplachu pomocou aplikácie, pri poplachu naviac odosiela tiež SMS.
• Aktivácia a deaktivácia alarmu prebieha pomocou kľúčenky / klávesnice / RFID čipu / aplikácie v mobilnom telefóne.
• Obsahuje integrovanú vnútornú sirénu 100 dB.
• Podporuje „Contact-ID" protokol. Je možné ho pripojiť na centrálne dohľadové systémy, ktoré tento protokol podporujú.
• Obsahuje záložnú batériu, vďaka tomu je alarm stále plne aktívny aj pri odpojení hlavného napájania (výdrž až 8 hodín), o tomto výpadku hlavného napájania informuje užívateľa pomocou aplikácie.
• Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / príslušenstvo sa dá pomenovať vlastným názvom.
• Obsahuje otrasový detektor pre detekciu poškodenia alarmu M4.
• Informuje užívateľa pomocou aplikácie, v ktorom batériovom príslušenstve dochádza batéria. Toto batériové príslušenstvo má vysokú výdrž batérií až 2 roky.
• Tajný poplach pri prepadnutí: Užívateľ zadá kód pre vypnutie alarmu, avšak tento unikátny kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarme tichý poplach a informuje o tomto ďalšieho užívateľa.
• Dosah bezdrôtových detektorov až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory sa dajú jednoducho upevniť na požadované miesto.
• Pomocou dokúpených IP kamier môžete volne sledovať dianie v domácnosti a telefón vám ihneď pri poplachu sprostredkuje aktuálne video.

 

iGET SECURITY M4
iGET SECURITY M4

169 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať