iGET SECURITY M5-4G Premium

SKLADOM NOVINKA

iGET SECURITY M5-4G Premium

Inteligentný bezdrôtový WiFi/GSM zabezpečovací systém s možnosťou ovládania vnútorných a vonkajších IP kamier, spínania riadených zásuviek 230V a ďalších viac než 20 typov príslušenstva. Disponuje množstvom logických a špeciálnych funkcií. Úplné ovládanie pomocou aplikácie pre Android a iOS. Ovládanie pomocou Android/iOS aplikácie je kompletne v slovenčine aj v češtine a ďalších jazykoch. Systém potrebuje pripojenie na internet, SIM karta slúži ako záložný zdroj informácie o poplachu v prípade výpadnu el. energie. Čítajte viac

Skladom

249 €

Výrobca: iGET

Popis

OBSAH BALENIA :

1x M5 – centrálna zabezpečovacia jednotka, zaisťuje riadenie všetkých bezdrôtových detektorov a príslušenstva a celú kontrolu systému. Komunikuje pomocou WiFi a Ethernet konektora, taktiež zasiela SMS o poplachu pomocou siete GSM.

1x EP13 – bezdrôtová dotyková klávesnica s RFID čitačkou. Výdrž batérie až 6 mesiacov, adaptér v balení

1x EP1 – bezdrôtový pohybový PIR detektor pre zabezpečenie miestnosti, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x EP4 – bezdrôtový magnetický senzor pre zaistenie dverí / okien, vysoká výdrž batérií až 2 roky.

1x EP5 – diaľkové ovládanie (kľúčenka), pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

1x EP22 – RFID čip pre priloženie k bezdrôtovej klávesnici EP13, pre rýchlu aktiváciu a deaktiváciu alarmu.

2x Napájecí adaptér pre alarm M5 a klávesnicu EP13.

1x Podrobný užívateľský návod v českom, slovenskom, anglickom, poľskom a maďarskom jazyku.

 

 

iGET SECURITY M5

je ideálny pre zabezpečenie akýchkoľvek budov - domov, bytov, chát, kancelárií, ale tiež garáží, obchodov, skladov, úradov, apod. Jedná sa o bezdrôtový alarm s jednoduchou inštaláciou a ovládaním, ktorý váš dom nielen zabezpečí, ale môže diaľkovo alebo podľa časovača spúšťať elektrické spotrebiče pomocou riadených zásuviek a kdekoľvek je možné sledovať dianie pomocou IP kamier. V prípade poplachu alarm spustí nahrávanie na tejto kamere a ihneď video zdiela s aplikáciou vo vašom mobilnom telefóne. Všetky detektory sú bezdrôtové, väčšina napájaná batériami, ktorých výdrž je až 5 rokov, hlavná jednotka je napájaná zo siete 230 V ale má tiež vlastnú záložnú batériu s výdržou až 8 hod. Vďaka tomu je objekt neustále strážený aj pri výpadku elektrického prúdu. O výpadku el. energie odošle systém správu.

iGET SECURITY M5 návod na použitie

Aplikácia

Pre ovládanie je určená aplikácia iGET M5 volne dostupná na Google Play a iOS markete. Pomocou tejto aplikácie je možné vykonať prehledne kompletné nastavenie, pridávanie detektorov, ovládať IP kamery, riadené zásuvky apod. Aplikácia je v českom , slovenskom jazyku a mnohých ďalších. Jedna aplikácia tak združuje nastavenie a ovládanie alarmu, IP kamery a riadené zásuvky, all-in-one.

Bezdrôtový prenos

Pre pripojenie detektorov k centrálnej jednotlk nie je nutné ťahanie drôtov ani složité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájaná batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Centrálna jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocou ktorej môže zaslať správu o poplachu.
Bezdrôtové detektory majú dosah až 1 km, prenos je na frekvencii 868,35 MHz a vyniká najsilnejším zabezpečením na svete MD5+SHA256. Stačí len vložiť batérie, zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Aktivácia a deaktivácia alarmu je tak isto jednoduchá a rýchla, buď použitím bezdrôtovej kľúčenky, bezdrôtovej klávesnice, RFID čipu alebo mobilnej aplikácie. Odolná kľúčenka slúži ako diaľkový ovládač alarmu. Je možné aktivovať/deaktivovať alarm, zapnúť poplach, a zapnúť špeciálny režim Doma len na niektoré zóny. Alarm komunikuje do Internetu  cez špeciálne zabezpečené servery Google s podporou GDPR. Naviac alrm podporuje bluetooth pripojenie, čo veľmi uľahčuje prvotné nastavenie hlavnej jednotky.

Spôsob komunikácie alarmu s aplikáciou/telefónom

Alarm iGET SECURITY M5 je nutné pripojiť k sieti Internet. Automaticky komunikuje so serverom. Pripojenie M5 k Internetu je nutné a je možné ho realizovať pomocou WiFi pripojenia (alarm obsahuje WiFi 802.11 b/g/n 150 Mb/s) alebo pomocou Ethernetového káblu s konektorom RJ45 (rýchlosť 10/100 Mb/s) alebo prostredníctvom mobilného internetu na SIM karte. Mobilný telefón užívateľa musí byť pripojený k Internetu kdekoľvek na svete pomocou dátového pripojenia alebo WiFi. Alarm tak dátovo komunikuje s mobilným telefónom. Alarm je možné k Internetu pripojiť aj pomocou dátového prenosu cez SIM kartu, ktorá je v alarme. GSM pripojenie SIM kartou je tu ako ďalšia/záložná voľba ako môže užívateľa alarm kontaktovať - zaslaním SMS o poplachu. Bezdrôtové IP kamery sú priamo napojené na vašu domácu WiFi sieť s pripojením k Internetu rovnako ako alarm M5. Kameyusia byť pripojené na domáci router cez wifi.

Pripojenie k pultu centrálnej ochrany PCO

Alarm podporuje aj pripojenie k pultu centrálnej ochrany PCO. Konrétne typ CMS Connect ID, SIA-09

Mnoho uživateľských účtov

Alarm iGET SECURITY M5 obsahuje 3 stupne uživateľských účtov. Najvyšší je „Administrátor", ten vykonáva všetky nastavenia a ovládania. Ďalší je „Užívateľ" – ten môže alarm ovládať, ale nemôže vykonávať nastavenia Môže aktivovať, deaktivovať, režim doma, SOS, pozerať online video z kamier, ovládať zásuvky apod.). Posledný Hosť, ten môže len ovládať tieto režimy: aktivovať/ deaktivovať/ režim doma/ SOS.

Rýchle zdielanie nastavenia a vytvorenia účtu

Ak chce administrátor pridať ďalšieho užívateľa, je to veľmi jednoduché. Stačí nainštalovať na ďalší mobilný telefón aplikáciu „iGET M5". Potom na prvom telefóne zobraziť QR kód pre zdieľanie a pomocou druhého telefónu v aplikácii naskenovať tento QR kód. Párovanie je týmto dokončené.

Široké portfólio ďalšieho príslušenstva a bezdrôtový prenos

Pre napojenie detektorov k centrálnej jednotke nie je nutné ťahanie drôtov ani zložité nastavovanie. Detektory sú bezdrôtové a väčšina napájaná batériami. Pridanie ďalších detektorov je otázkou niekoľkých minút. Bezdrôtové detektory majú dosah až 1 km.  Stačí len vložiť batérie, zapojiť a umiestniť detektor v priestore. Akékoľvek príslušenstvo, ktoré je kompatibilné s alarmom iGET SECURITY M5 má označenie iGET SECURITY EPx (kde "x" je číslo príslušenstva 1 až 99).

Režim "Opatrovanie"
Je špeciálna funkcia pre opatrovanie napr. starších rodičov alebo iných členov domácnosti. Užívateľ si zvolí, ktoré senzory a v akom časovom intervale majú strážiť aktivitu opatrovaného v danom objekte a pokiaľ sa v zvolenom čase aktivita neprejavuje, alarm upozorní užívateľa pomocou notifikácie.Režim Opatrovanie sa spína pri režime Doma a Deaktivované.

Funkcia "Domáci zvonček" pre domy a obchody
Pre použitie v obchodoch si môže užívateľ vybrať, ktorý senzor má reagovať. Např. dverný senzor funguje tak, že pri rozpojení kontaktu začne alarm hrať vybranou melódiu (alarm musí byť v režime Doma alebo Deaktivované), v režime Aktívny ppotom tento senzor vyvolá poplach. Pre domov je možné použiť smart tlačítko EP7 pre klasické zazvonenie, alarm môže byť vo všetkých režimoch.

Ovládánie riadených zásuviek 230V

Súčásťou alarmu iGET SECURITY M5 nie je len zabezpečenie, ale tiež inteligentné riadenie domácnosti. Pomocou diaľkovo riadených zásuviek EP 16 pre ovládanie jedného spotrebiča 230 V je možné ovládať osvetlenie, kúrenie, klimatizáciu apod. Zásuvka je zapojená do bežnej sieťovej zásuvky a do nej spotrebič /so zapnutým vypínačom/. Vzdialene ju môžete zapínať/vypínať, alebo nastaviť časovač alebo naviazať na niektorú funkciu.

IP kamery

K alarmu iGET SECURITY M5 je tiež možné pridanie bezdrôtových FullHD IP kamier iGET SECURITY EP15 (vnútorná rotačná) a EP18 (vonkajšia pevná), a EP20 (vnútorná pevná). Na túto kameru je možné sa vždy pripojiť pomocou online dátového prenosu. Kamery sú pripojené pomocou WiFi k bezdrôtovej sieti.

 

Funkcia "Pripravené k aktivácii / Ready to Arm"
Pri prepínaní do režimu Aktívny hlavná jednotka skontroluje, či sú zavreté všetky okná a dvere, na ktorých je senzor, pokiaľ nie, upozorní vás do notifikácie, ktoré okná/dvere sú otvorené. Užívateľ ich môže buď zavrieť, alebo môže v aplikácii potvrdiť, že majú zostať otvorené a alarm sa prepne do režimu Aktívny. Funkciu je možné nastaviť len pre niektoré senzory alebo pre žiadne.

Možnosť pomenovania zón/detektorov/ovládačov

iGET SECURITY M5 ponúka pomenovanie zón/detektorov a akéhokoľvek príslušenstva. Je možné zadať až 160 znakov. Toto je pohodlnejšie a prehľadnejšie než len vyberať z prednastavenej ponuky názvov miestností.

Ochrana proti sabotáži, odpojenie napájania

Akonáhle alarm zistí signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach. Pri odpojení alebo pripojení hlavného napájania alarmu 230 V užívateľa ihneď informuje pomocou aplikácie. Záložná batéria v alarme má výdrž až 8 hodín.

Vybitá batéria v detektore

Môžete si kedykoľvek v aplikácii pozrieť percentuálny stav batérie v danom senzore a aplikácia Vás upozorní, keď treba batérie vymeniť.

Programovateľné Smart tlačítka
Alarm podporuje špeciálne smart tlačítka, ktorým je možné priradiť funkciu. Smart tlačítko EP7 a piate tlačítko  kľúčenky EP5 môžu slúžiť napr. pre ovládanie zásuvky a žiarovky, ako domový zvonček atd.

 

Hlavné parametre:

• Inteligentný bezdrôtový zabezpečovací systém s pripojením k Internetu pomocou 4G LTE, WiFi alebo Ethernet konektora. Naviac pri poplachu zasiela SMS pomocou mobilnej GSM siete. Disponuje aj dátovým pripojením pomocou SIM karty.
• Ovláda vnútorné aj vonkajšie IP kamery, spína riadené zásuvky 230V a komunikuje s ďalšími viac ako 20 timi typmi bezdrôtového príslušenstva, označené ako EPx.
• Podporuje pripojenie neobmedzeného množstva bezdrôtového príslušenstva.
• Aplikácia pre celkové riadenie a nastavenie systému je dostupná pre Android aj iOS markete a je k dispozícii v češtine, slovenčine a ďalších jazykoch.
• Alarm M5 tiež automaticky sťahuje a inštaluje najnovšie aktualizácie software/firmware zo servera, aby bol stále aktuálny.
• Ochrana proti sabotáži – akonáhle alarm zistí signál, ktorý sa snaží zarušiť pásmo na ktorom komunikujú bezdrôtové detektory, ihneď vyvolá poplach.
• Informuje o stave/poplachu pomocou aplikácie, pri poplachu naviac odosiela tiež SMS.
• Aktivácia a deaktivácia alarmu prebieha pomocou kľúčenky / klávesnice / RFID čipu / aplikácie v mobilnom telefóne.
• Obsahuje integrovanú vnútornú sirénu 100 dB.
• Podporuje „Contact-ID" protokol. Je možné ho pripojiť na centrálne dohľadové systémy, ktoré tento protokol podporujú.
• Obsahuje záložnú batériu, vďaka tomu je alarm stále plne aktívny aj pri odpojení hlavného napájania (výdrž až 8 hodín), o tomto výpadku hlavného napájania informuje užívateľa pomocou aplikácie.
• Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor / príslušenstvo sa dá pomenovať vlastným názvom.
• Obsahuje otrasový detektor pre detekciu poškodenia alarmu M4.
• Informuje užívateľa pomocou aplikácie, v ktorom batériovom príslušenstve dochádza batéria. Toto batériové príslušenstvo má vysokú výdrž batérií až 2 roky.
• Tajný poplach pri prepadnutí: Užívateľ zadá kód pre vypnutie alarmu, avšak tento unikátny kód je odlišný od klasického a aktivuje v alarme tichý poplach a informuje o tomto ďalšieho užívateľa.
• Dosah bezdrôtových detektorov až 80 m, u vybraných až 200m. Detektory sa dajú jednoducho upevniť na požadované miesto.
• Pomocou dokúpených IP kamier môžete volne sledovať dianie v domácnosti a telefón vám ihneď pri poplachu sprostredkuje aktuálne video.

 

iGET SECURITY M5-4G Premium
iGET SECURITY M5-4G Premium

249 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať